Wedstrijdkalender 2019


APRIL
Dinsdag       02     S      Openingsprize Seniors (C)
Vrijdag         05     M      Men's Day by Marco and Marc (Q)
Zondag        06     A      Ladies Opening by Liane and John - The Golfshop (Chapman)
Dinsdag       10     S      Seniorencompetitie by Liane and John - The Golfshop (Scramble)
Zondag        14     A      Paascompetitie (Q)
Dinsdag       16     S      Amicale Oudenaarde OUT (C) - 9 Holes @ Kampenhout
Zondag        21     A      Paascompetitie (Q)
Dinsdag       23     S      Seniorencompetitie (Q)
Donderdag   25     L      Eclectic (C)
Dinsdag       30     S      KBC Competitie (Q)

MEI
Vrijdag         03     M     Men's Day by CSI-Shine (Q)
Zaterdag      04     A      Member invite no-golfer
Dinsdag       07     S      Marie Kondo Competitie (Q) 
                    07     A      Mon Mardi by Hilde en Sergio
Donderdag  09      L      Van Lanschot Trofee (Q)
Zaterdag      11     L      Business Eclectic (C)
Zondag        12     A      Golf IT Open 1 (Q)
Maandag      13    A      Golf.be Qualifying Tour (Q)
Dinsdag       14     S      Wicreations Competitie (Q)
Donderdag   16     L      Amicale Keerbergen OUT (C)
Zondag        19     A      Play Golf Trophy (Q)
Dinsdag        21    S      Van Lanschot Trofee (Q)
Zaterdag       25    A*     Club Kampioenschap (Q)
Maandag      27    A       Watson Bettergolf Competitie (Q)
Dinsdag        28    S      Banden Louis Competitie (Q)

JUNI
Dinsdag        04    S+L  Int. Women's Day Competition (Scramble)
                             A       Mon Mardi
Vrijdag          07    M      Men's Day - Van Lanschot Trofee (Q)
Zaterdag       08    A      Challenge Kampenhout-Keerbergen (4BBB of greensome of chapman)
Maandag      10    A       Pinkstercompetitie (Q)
Dinsdag        11    S       Belfius Competitie (Q) 
Donderdag   13    A       Ladies Evening (9 holes scramble)
Zondag         16    A       Green van de Hoop (Q)
Donderdag   20    S+L   BDO Competitie (Q) 
Zondag         23    A       Golf IT Open 2 (Q) 
Dinsdag        25    S       Van Goidsenhoven Competitie (Q) 
Donderdag    27    L       Eclectic (C)
Zondag         30    A       Klingspor Competitie (Q)     

JULI
Dinsdag        02    S       Amicale Flanders Nippon OUT (C) -  9 Holes @ Kampenhout
                             A       Mon Mardi
Donderdag   04    A       Ladies invite Evening Competition '4th of july'
Vrijdag          05    M      Men's Day by Peter De Groef (Q)
Zondag         07    A       Golf.be Evian Tour (Q)
Dinsdag        09    S       Amicale Keerbergen IN (C)
Donderdag   11     L       Louis Widmer Competitie (Q)
Zondag         14    A       Pro's Prize (Q)
Dinsdag        16    S       Amicale Mont Garni IN (C)
Donderdag   18    A       Ladies invite Evening Competition by Anique
Zondag         21    A       Beker van Vlaanderen (Q)
Dinsdag        23    S       Amicale Winge OUT (C) - 9 Holes @ Kampenhout
Donderdag    25    L       Eclectic (C)
Zaterdag       27    L       Business Eclectic (C)
Zondag         28    A       Challenge Kampenhout-Krokkebaas (Q)
Dinsdag        30    S       Dekrem Competitie (Q) 

AUGUSTUS
Vrijdag          02    M     Men's Day (Q)
Zondag         04    A      Children's Hope (Q)
Dinsdag        06    S      MIAMO Competitie (Q)
                             A      Mon Mardi
Donderdag    08    L      Eclectic (C)
Zaterdag       10    L      Business Eclectic (C)
Zondag         11    A      Challenge Keerbergen-Kampenhout (Q)
Dinsdag        13    S      Amicale Cleydael IN (C)
Donderdag    15    A      Driedaagse van Kampenhout (Q)
Zaterdag       17    A      Driedaagse van Kampenhout (Q)
Zondag         18    A      Driedaagse van Kampenhout (Q)
Dinsdag         20    S     Amicale Brabantse OUT (C) - 9 Holes @ Kampenhout
Donderdag    22    L      Amicale The National/Brabantse/Duisburg (C)
Zondag          25    A     Druivencompetitie (Q)
Dinsdag         27    S     Dutch Day
Donderdag    29    L      Ladies Day by Janien

SEPTEMBER
Zondag          01    A     Junior Prize
Dinsdag         03    S     Spar Competitie (Q)
                              A     Mon Mardi
Donderdag    05    L      Ladies Day
Vrijdag           06    M     Men's Day (Q)
Zaterdag        07    L     Business Eclectic (C)
Zondag          08    A     Golf IT Open 3 (Q)
Dinsdag         10    S     Mike Mason Memorial
Woensdag     11    A     Golf.be Decathlon Cup (Q)
Zondag          15    A*    Ryder Cup
Dinsdag         17    S     Amicale Anderlecht OUT (C) - 9 Holes @ Kampenhout
Zaterdag        21    A     BMW Tanghe Competitie (Q)
Donderdag    26     L     Ladies Closing Competition
Vrijdag           27    S     Druivencompetitie (Q)
Zondag          29    A     Captain's Prize (Q)

OKTOBER
Dinsdag         01   S     Amicale Duisburg OUT (C) - 9 Holes @ Kampenhout
Vrijdag           04   M    Men's Day (Q)
Zondag          06   A     President's Prize (Q)
Dinsdag         08   S     Franck Competitie (Q)
Zondag          13   A     Club Competitie (Q)
Dinsdag         15   S     Luckat Competitie (vossenjacht)
Zondag          20   A     Club Competitie (Q)
Dinsdag         22   S     Closing Prize (Q)
Donderdag     24   L     Halloween Fun competitie
Zondag          27   A     Closing Prize by Brasserie The Loft (Q)
Dinsdag         29   S     Closing Prize (cross country) 



A:  Alle leden
S:  Senioren
M: Mannen
L:  Vrouwen
*   handicaprestricties of invitatie
Q: Qualifying
C: Counting