Wedstrijdkalender 2018


APRIL
Maandag     02     A    Paastornooi (Q)
Dinsdag       03     S    Openingsprize by Strokes the Golf Shop
Vrijdag         06     M   Men's Day by Marco Olivares (Q)
Zondag        08     A    Club Competition - Order of Merit (Q)
Dinsdag       10     S    Seniorencompetitie Van Rijn (Q)
Dinsdag       17     S    Amicale Oudenaarde IN (C)
Donderdag  19      L    Eclectic (C)
Dinsdag       24     S    Seniorencompetitie (Q)


MEI
Dinsdag       01     A    Klingspor Competitie (Q)
Woensdag   02     S    Seniorencompetitie (Q)
Donderdag  03      L    Amicale Keerbergen IN (C)
Vrijdag         04     M   Men's Day by Walter Vermeeren-Domoxim (Q)
Zondag        06     A    Club Competition - Order of Merit (Q)
Dinsdag       08     S    Seniorencompetitie Paul en Bruno (Q)
Dinsdag       08     A    Mon Mardi
Donderdag  10     A*   Club Championship (Q)
Maandag     14     A    Golf.be (Q)
Dinsdag       15     S    Seniorencompetitie (Q)
Zondag        20     A    Club Competition - Order of Merit (Q)
Dinsdag       22     S    Dekrem Competitie (Q) 
Donderdag   24     L    Ladies Evening by Sandra & Verney
Zondag        27     A    Play Golf Trophy (Q)
Dinsdag       29     S    Golf by Ratio Competitie (Q)


JUNI
Vrijdag         01     M   Men's Day by Peter De Groef (Q)
Zondag        03     A    Club Competition - Order of Merit (Q)
Dinsdag       05     S    Amicale Mont Garni IN (C)
Dinsdag       05     A    Mon Mardi
Donderdag   07    L     Ladies Evening by Anique
Zondag        10     A    Club Competition - Order of Merit (Q)
Dinsdag       12     S    Belfius Competitie (Q)
Zondag        17     A    Green van de Hoop (Q)
Dinsdag       19     S    Amicale Duisburg IN (C)
Donderdag   21    L     Amicale The National OUT
Zondag        24     A    Golf IT Open (Q)
Dinsdag       26     S    Van Goidsenhoven Competitie (Q)
Donderdag   28    L     Ladies Evening by Jane


JULI
Zondag        01     A    Club 18 Open (Q)
Dinsdag       03     S    ANIMO competitie (Q)
Dinsdag       03     A    Mon Mardi
Donderdag   05    A    Ladies Proxcellence (Q)
Vrijdag         06     M   Men's Day (Q)
Zondag        08     A   Golf.be by Evian (Q)
Dinsdag       10     S   Amical Keerbergen OUT (C)
Donderdag  12      L   Ladies Evening
Zondag        15     A   Beker van Vlaanderen (Q)
Dinsdag       17     S   Wedding Competition (Q)
Donderdag  19     L    Louis Widmer Challenge (Q)
Zondag        22     A   Club competition - Order of Merit (Q)
Dinsdag       24     S   Seniorencompetitie (Q)
Donderdag  26     L    Eclectic (C)
Zondag        29     A   Challenge Kampenhout-Krokkebaas (Q)
Dinsdag       31     S   Lierac Competitie (Q)


AUGUSTUS
Donderdag  02     L   Ladies Evening
Vrijdag         03    M   Mens' Day by Eric Dewaet (Q)
Zondag        05    A   Children's Hope Challenge (Q)
Dinsdag       07    S   Amicale Winge IN (C)
Dinsdag       07    A   Mon Mardi
Donderdag  09     L   Amicale Duisburg-Brabantse OUT
   11, 12 en  15    A   Driedaagse van Kampenhout (Q)
Dinsdag       14    S   Amicale Cleydael OUT
Donderdag  16     L   Eclectic (C)
Zondag        19    A   Challenge Kampenhout-Brabantse (Q)
Dinsdag       21    S   Amicale Brabantse IN (C)
Donderdag  23     L   Ladies Evening by Marylin Watts
Zondag        26    A   Club Competitie (Q)
Dinsdag       28    S   Spar Wespelaar Competitie (Q)
Donderdag  30     L   Ladies Evening by Nadine Pint & Nathalie Kiebooms


SEPTEMBER
Zondag        02    A   Junior Prize (Q)
Dinsdag       04    S   Amicale Flanders Nippon IN (C)
Dinsdag       04    A   Mon Mardi
Vrijdag         07    M   Men's Day by Spar Wespelaar (Q)
Zaterdag      08    A   Club Competitie - Order of Merit (Q)
Dinsdag       11    S   Rik en Hannelore Competitie (Q)
Zaterdag      15    A   BMW Tanghe (Q)
Dinsdag       18    S   Amicale Anderlecht IN (C)
Zondag        23    A   Pro's Prize (Q)
Dinsdag       25    S   Wicreations Competitie (Q)
Zondag        30    A   Druivencompetitie (Q)


OKTOBER
Dinsdag       02    S   The Mike Mason Memorial (Q)
Vrijdag         05    M  Men's Day by Peter De Groef (Q)
Zondag        07    A   President's Prize (Q)
Dinsdag       09    S   Franck Competitie (Q)
Zondag        14    A   Captain's Prize (Q)
Dinsdag       16    S   Luckat Competitie
Donderdag  18    S   Amicale Winge IN (C)
Zondag        21    A   Ladies Invite by Verney & Sandra (Patsome)
Dinsdag       23    S   Closing Cup (Q)
Zondag        28    A   Club Competitie - Order of Merit (Q)
Dinsdag       30    S   Halloween Fun Competitie


A:  Alle leden
S:  Senioren
M: Mannen
L:  Vrouwen
*   handicaprestricties
Q: Qualifying
C: Counting